Language Selection
Türkçe
English
Türkçe

KURUMSAL

Hakkımızda
Ana Sayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

Hakan YILMAZLAR. Şirketimiz 2003 yılında Çağlar Tarım ve hayvancılık olarak hayata başlamıştır. Özellikle kanatlı sektöründe yılların verdiği deneyim ile hayvan besleme ve HACCP alanında hizmet vermiştir. 2010 yılında şirketimiz ANİTEK adını almıştır. Bu tarihten itibaren sadece dezenfektan üretimi, özellikle hidrojenperoksit stabilizasyonu üzerine derin AR-GE çalışmaları yapmış ve ilk ürününü 2011 yılında ruhsatlamıştır.

HACCP; (Dezenfeksiyon takip uygulama sistemi) gıda işletmelerinde, sağlıklı gıda üretimi için gerekli olan hijyen şartlarının belirlenerek bu şartların sağlanması, üretim ve servis aşamasında tüketici açısından sağlık riski oluşturabilecek nedenlerin belirlenmesi ve bu nedenlerin ortadan kaldırılması temeline dayanan bir ürün güvenilirliği sistemidir. ANITEK olarak geliştirdiğimiz dezenfektan ürünlerde bu sistemin gerekliliklerini yerine getirmeyi hedefimiz haline getirdik.


ANITEK yaptığı AR-GE çalışmaları ile; 2010 yılında, Yüksek etkili, çevre dostu, kullanımı kolay, toksik etkisi olmayan ve korozif etkisi bulunmayan dünyada tek ürün elde etmeyi başarmıştır. Geliştirdiği dezenfektan ürün sayesinde codex alimantalius gibi önemli toplantılara delege olarak davet edilmiştir. Şirketimiz bu tarihten itibaren güvenli, kullanımı kolay, geniş spektrumlu dezenfektan ürünler ve farklı formlar üzerine çalışmaya devam etmektedir.

ANITEK olarak uluslararası tüm gereklilikleri yerine getirmeyi hedefliyoruz. Geliştirdiğimiz ürünler ile dezenfeksiyon alanında kaliteyi, etkinliği, güvenliği ve kolay kullanımı sağlıyoruz. Sektördeki gücümüzü ve ağırlığımızı arttırmaya devam ediyor, yüksek kalite standartlarımız sayesinde müşterilerimizin bize ve ürünlerimize olan güvenini artırmak için sürekli çalışıyoruz.


Hakan YILMAZLAR